08:00 - 17:00 0 506 103 49 01

PAEM, açılımı ile "Polis Amirleri Eğitim Merkezi" polis adaylarının başvurması gereken yegane kuruluştur. Doğru hazırlanılmadığı takdirde sınav sonucunun hüsran olması kaçınılmazdır. Geçerliliği olan ve yeni sınav sisteminde adayların kaliteli bir destek almasını sağlayan sayılı firmalardan birisi, bünyesindeki adayları benimseyen Eskişehir PAEM parkur olarak bizler her zaman kaliteli işleyişin peşindeyiz.

 

            PAEM'e giriş esnasında Parkur yani fiziki yeterlilik testi KPSS ile aynı derecede öneme sahiptir. Eskişehir PAEM Parkur kuruluşunda misyonumuz öğrencilerimizin sınavda karşılaşabilecekleri tüm olasılıkları onlara tecrübe ettirmek ve tempolu bir çalışma ile hazır hale getirmektir. Kurumumuz arazi olanakları ve tecrübeli eğitici kadrosu ile, sınav adaylarının kondisyonla gelişimine öncelik veren, adayların mevcut yeterliliklerini tespit edip eksikleri üzerine nitelikli antrenmanlar yaptırma gayesinde olan bir felsefeye sahiptir.

 

            Parkur içerisinde uygulanması gereken görevleri sırasıyla, uygun şartlar ve olası aksilikleri göz önünde bulundurarak polis aday-adayı öğrencilerimizin hazırlanmasına yardımcı oluyoruz. Biz Eskişehir PAEM Parkur olarak adaylarımıza destek olmak için hazırız, sınav için yeterlilik düzeyine erişmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla hizmetimizi talep edebilir.

Pill Digital