08:00 - 17:00 0 506 103 49 01

Polis olmak zorlu bir süreçtir. Yazılı sınavda başarı yakalamanın ötesinde spor mülakatları büyük önem taşımaktadır. Zorlu parkurları eskişehir pomem hazırlık kursları ile aşmak çok kolay olacak.

 

             Özellikle besyo mezunları okulu yeni bitirmenin verdiği rehavetle, diğer polis adayları da vücuduna güvenerek parkuru geçeceğim havasına giriyorlar. Ancak genelde bu düşüncenin hüsranla sonuçlandığını görmekteyiz. Spor sınavına girmeden önce benzer parkurlarda yapılan antrenmanın etkisi oldukça büyüktür.

 

             Alanında uzman ve parkurları bizzat görmüş uzman kadrosuyla eskişehir pomem hazırlık kursları ile adaylara sunduğumuz hizmet parkurları birebir yaşayacak olmalarıdır. Kursiyerlere özel belirlenen çalışma saatleri ile yarışacağınız parkurun aynısını defalarca görmüş olacaksınız.

 

             Öncelikle kondisyon sağlamak ve vücudu dengeleme amacıyla başladığımız hazırlık çalışmaları koşu ile devam etmektedir. Tekrar tekrar yapacağınız denemeler ile başarı puanını yakalayana dek uzman antrenörlerle çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

 

             Kadınlara ve erkeklere ayrı olarak sunacağımız çalışmalar ile başarmadan sınava girmeyeceksiniz. Haftanın her günü sunulan çalışma saatleri ile kendi programınızı yaratarak modern aletlerle çalışma fırsatı bulacaksınız. Hem doğada hem salonda sunduğumuz antrenman programları ile de sınava donanımlı bir şekilde gireceksiniz.

Pill Digital