08:00 - 17:00 0 506 103 49 01

Polis akademisi belli zamanlarda adayları fiziki testlerden geçirmekte ve bu testlerde başarılı olanlar sözlü mülakata girme hakkı elde etmektedir. Bu fiziki testlerden geçebilmesi için polis adaylarının parkura hazırlanması adına pomem hazırlık kursları gerçekleştirilmektedir.

 

 Hepsi kendi alanında uzman olan eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen Eskişehir pomem hazırlık kursu hizmetleri, en gerekli ekipmanlar ve en etkili yöntemler ile birlikte sunulmaktadır. Üstün bir kaliteye sahip olan ve polis akademisi sınav parkurlarından beklemiş olduğunuz en iyi sonucu elde etmenizi sağlayan bu eğitimler, adayların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

 

 Her aday ile birebir ilgilenen ve kendilerini en iyi şeklide geliştirmelerini sağlayan pomem hazırlık kursu, farklı seans olanakları ile birlikte sunulmaktadır. Parkur eğitimlerinde tüm teknik eğitimin verildiği ve birebir parkur olanağının da yer aldığı pomem hazırlık kursu, uzman antrenörler ile birlikte garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

 

 İstenilen oranlarda verim alınmasına olanak sağlayan Eskişehir pomem hazırlık kursu eğitimleri, hak ettiğiniz başarıyı yakalamanıza olanak tanıyor. Pomem kurs hazırlığı içerisinde iseniz siz de bu profesyonel eğitimlerden faydalanma imkanını kaçırmayın.

Pill Digital