08:00 - 17:00 0 506 103 49 01

Kısa adı POMEM olan Polis Meslek Eğitim Merkezi, Polisliği tercih eden adayların yetiştirildiği, 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış ve polis memuru olmak için kendisinde aranılan nitelikleri tamamlayan gerçekleştirilecek sınavlarda başarı elde edenlere, en az 6 ay olmak üzere polis meslek eğitimi veren öğretim kurumlarıdır. Adaylardan KPSS P3 puan türünde, en az 60 puan istenmektedir.

 

            Polis memuru olmak için başvuru yapan adaylar sağlık, spor, kondisyon, hız gibi kendisinden beklenen fiziki yeterlilik performansının test edileceği zorlu bir süreçle karşılaşırlar. Adaylar pomem parkuru adı verilen parkuru başarılı tamamlamaları durumunda sözlü mülakata hak kazanırlar.

 

            Süreci başarıyla tamamlamak için pek çok kişi profesyonel destek almaktadır. Bu konuda eskişehir pomem parkur Eskişehir ve civarındaki illere de hizmet veren önemli bir parkurdur. Kendilerini test etmek, eksiklerini tamamlamak, birebir antrenman ve parkur sıkıntılarını ortadan kaldırmak isteyenler eskişehir pomem parkur sayesinde polis memurluğu için önemli bir avantaj elde ederler. Başta Pomem parkur olmak üzere birçok branşta parkur ve antrenman hizmeti sunan www.eskisehirpomemparkur.com adresini ziyaret ederek siz de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Pill Digital